Skip to main content

Kdo je Cutly?

Tadá, překvápko, za celým Cutly stojí moje maličkost 😀 ! Jsem Lenka a pocházím z Olomouce. S přítelem jsme během studia rozjeli 3D tisk a já chtěla něco svého. Objevili jsme plotr Cricut, který se nám zalíbil a ihned další týden jsme si jeden objednali. Čekal na mě poctivě až po státnicích, kdy jsem vše rozjela.

Proč Cutly?

Vymyšlení názvu je kapitola sama o sobě. Chtěla jsem něco jednoduchého, co bude stručné a jasné. Díky plotru nemusím dělat pouze samolepky, proto se v názvu Cutly skrývá pouze sloveso “cut” neboli řezat. Sama nevím, co ještě za možností objevím, ale věřím, že to bude jízda. Budu moc ráda, když u toho budeme společně!

Proč Cutly?

Vymyšlení názvu je kapitola sama o sobě. Chtěla jsem něco jednoduchého, co bude stručné a jasné. Díky přístroji Cricut nemusím dělat pouze samolepky, proto se v názvu Cutly skrývá pouze sloveso “cut” neboli řezat. Sama nevím, co ještě za možností objevím, ale věřím, že to bude jízda. Budu moc ráda, když u toho budeme společně!

Kdo jsem

Jsem Lenka a minula jsem se svému oboru. V červnu 2020 jsem absolvovala magisterské studium na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Geoinformatika. Již během studia jsem přemýšlela, co by mě do budoucna bavilo. S přítelem jsme během studia rozjeli 3D tisk a já chtěla něco svého. Objevili jsme plotr Cricut, který se nám zalíbil a ihned další týden jsme si jeden objednali. Čekal na mě poctivě až po státnicích, kdy jsem vše rozjela.

Moji spoluhráči

Firmy, které mi přirostly k ♥ a navzájem se podporujeme.

Sleduj mě!


Facebook


Instagram