Skip to main content

Kdo je Cutly?

Tadá, překvápko, za celým Cutly stojí moje maličkost 😀 ! Jsem Lenka a pocházím z Olomouce. Cutly je pouze můj projekt a můžete mít tedy jistotu, že od samotné výroby až po odeslání zásilky to projde mýma rukama. S přítelem jsme během studia rozjeli 3D tisk a já chtěla něco svého. Objevili jsme plotr, který se nám zalíbil a ihned další týden jsme si jeden objednali. Čekal na mě poctivě až po státnicích, kdy jsem vše rozjela.

Vše je ruční práce mě nebo mých blízkých, nejedná se o přeprodej produktů z Číny. Každý produkt je s láskou a péčí vyráběný u nás v dílně.

Proč Cutly?

Vymyšlení názvu je kapitola sama o sobě. Chtěla jsem něco jednoduchého, co bude stručné a jasné. Díky plotru nemusím dělat pouze samolepky, proto se v názvu Cutly skrývá pouze sloveso “cut” neboli řezat. Sama nevím, co ještě za možností objevím, ale věřím, že to bude jízda. Budu moc ráda, když u toho budeme společně!

Rok se s rokem sešel a kromě samolepek nabízím i další produkty, které jsou vyřezávané – od polepů na zeď, na sklenice, až po dřevěné dekorace.